Kancelaria Adwokacka Honorata Janik-Skowrońska
PL EN

O Kancelarii

Kancelaria adwokacka założona przez adwokat Honoratę Janik – Skowrońską zajmuje się głównie sprawami z zakresu prawa rodzinnego,  cywilnego i gospodarczego. W polu zainteresowań Kancelarii pozostaje mediacja i polubowne rozwiązywanie sporów.


Idee jakie przyświecały naszej Kancelarii od początku jej powstania to wiedza, odpowiedzialność, zaangażowanie i zaufanie. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny i po przeanalizowaniu sytuacji proponujemy optymalne rozwiązanie prawne. Na tej podstawie świadczymy usługi na najwyższym poziomie, czego dowodem są liczne sprawy zakończone satysfakcją naszych Klientów.

 

Prowadzimy wiele spraw trudnych i precedensowych z obszaru całej Polski.

 

Adwokat Honorata Janik – Skowrońska została laureatką w Konkursie Profesjonaliści FORBESA – 2012 zawody zaufania publicznego w kategorii ADWOKAT w województwie pomorskim.

 

Misja

Sukces naszej kancelarii ukryty jest w tym, że przyjmujemy ograniczoną ilość spraw do prowadzenia w tym samym czasie. Nad sprawami precedensowymi lub bardzo skomplikowanymi pracuje cały zespół Kancelarii. To pozwala naszym prawnikom na świadczenie usług na najwyższym poziomie, przy ścisłej współpracy z Klientem.


Priorytetem naszej kancelarii jest powadzenie spraw naszych Klientów w oparciu o ścisłą współpracę z Nimi. Po wnikliwym przeanalizowaniu sprawy, przedstawiamy możliwe rozwiązania, konsultujemy z Klientami podejmowane przez nas działania w taki sposób, że mają oni realny udział w procesie decyzyjnym dotyczącym ich sprawy.


Według nas sukces prowadzenia sprawy zdeterminowany jest uzyskaniem pełnego zrozumienia naszych klientów – zarówno ich priorytetów,

potrzeb jak i obaw.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Wszystkie treści, materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje Kancelarii Adwokackiej Honorata Janik - Skowrońska. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.

 

Szybki kontakt

     
adres:   dane firmy:
ul. Świętojańska 47/3, 81-391 Gdynia  

NIP: 588-193-86-47

     
telefon:   numer rachunku bankowego:
58 718 66 12, 730 908 302, fax 58 718 44 91   BRE Bank S.A. w Warszawie – Mbank
    PL 68 1140 2017 0000 4202 1017 0555
email:   SWIFT BREXPLPWMUL

sekretariat@janik-kancelaria.pl