Kancelaria Adwokacka Honorata Janik-Skowrońska
PL EN

Czym jest strategia procesowa i dlaczego jest unikatowa?

wstecz

 

Strategia procesowa jest niczym innym jak szeroko rozumianym pomysłem na prowadzenie danej sprawy. Właśnie dlatego jest taka unikatowa.

 

Jest to coś, co jest opracowywane przez prawnika prowadzącego sprawę. W celu przygotowania dobrej strategii konieczne są rozmowy z Klientem zawierające niejednokrotnie bardzo intymne szczegóły z Jego życia. Analizujemy materiały jak i inne informacje przedstawione przez Klienta.

 

Bardzo ważnym elementem jest z pewnością przygotowanie merytoryczne, jak i doświadczenie prawnika prowadzącego sprawę. Jest to osoba, której powierzamy – w danym momencie życia – los nasz i naszych bliskich.

 

Dla jednej sprawy dobrą strategią będzie podjęcie negocjacji ugodowych, dla innej wytoczenie powództwa, a dla jeszcze innej złożenie wniosku o zawezwanie do próby ugodowej.

Pamiętajmy, że nie ma dwóch identycznych spraw. Ludzie są różni, ich podejście do życia, usposobienie. Tak samo jak różne są dzieci i ich potrzeby. Oczywiście nie mówię o potrzebach podstawowych – jak jedzenie, ubranie , edukacja. Mam na myśli potrzeby emocjonalne – czyli z którym z rodziców powinny mieszkać, jak częste powinny być kontakty z drugim rodzicem, babcią, dziadkiem itp.

 

Bardzo doceniam zaufanie, którym obdarzają mnie Klienci każdego dnia. Każda sprawa jest indywidualna. Cieszę się, że mogę od tak wielu lat wspierać Państwa w tych trudnych momentach i wykorzystywać swoją wiedzę zdobytą podczas aplikacji sądowej, wielu szkoleń m.in. z zakresy mediacji, szkoły dla rodziców, psychologii czy z własnego doświadczenia życiowego czerpanego z własnego życia i życia innych ludzi.

 

Szybki kontakt

     
adres:   dane firmy:
ul. Świętojańska 47/3, 81-391 Gdynia  

NIP: 588-193-86-47

     
telefon:   numer rachunku bankowego:
58 718 66 12, 730 908 302, fax 58 718 44 91   BRE Bank S.A. w Warszawie – Mbank
    PL 68 1140 2017 0000 4202 1017 0555
email:   SWIFT BREXPLPWMUL

sekretariat@janik-kancelaria.pl